Wysyłka

WYSYŁKA/DOSTAWA

Dla naszych klientów wypracowaliśmy sprawny, godny zaufania i opłacalny system wysyłania zamówionych produktów. O poszczególnych etapach zamówienia klienci są informowani mailowo. Dodatkowo każdy klient ma możliwość wglądu w stan realizacji swojego zamówienia przez nasza stronę.

KOSZTY WYSYŁKI

Koszt wysyłki uzależniony jest od wybranej przez Ciebie formy wysyłki i płatności.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zamówienia realizowane są do 5 dni roboczych. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania produktów z zamówienia. Realny czas dostarczenia towaru przez kuriera to 1-2 dni.

DOSTAWA

Dokładamy wszelkich starań by zamówione przez Ciebie produkty zostały wysłane w jak najkrótszym czasie, jednak całkowity czas dostawy jest uzależniony od firmy kurierskiej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy możliwość wyboru preferowanego dnia dostawy. Firma Kurierska DHL dostarcza paczki zazwyczaj już następnego dnia roboczego od momentu wysłania paczki.

PACZKA

Wysyłane przez nas produkty są dokładnie zabezpieczane. Aby doręczenie przesyłki przebiegało bez zakłóceń, paczki zabezpieczane są folią stretch i naklejamy na nie wygenerowany z systemu adres odbiorcy. Każdy klient otrzymuje od nas mailem numer listu przewozowego, dzięki któremu może zawsze zlokalizować swoją paczkę.

 

 

 

pixelpixelpixelpixelpixel