O nas

Cześć!

Witamy Cię na pokładzie platformy Centrum Opakowań – my, zespół o super mocy, składający się z profesjonalistów i pasjonatów tej branży. Zanim wyruszysz z nami w podróż pełną biznesowych przygód i sukcesów, opowiemy Ci o sobie i o naszej firmie.

Znajdujesz się w największym polskim sklepie opakowań online pod względem rzeczywistej liczby opakowań dostępnych „od ręki” dla każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś prezesem dużej rozwiniętej firmy, czy dopiero tworzysz swój startup – wiemy jak ciężko znaleźć dobre opakowania w niewielkich ilościach i rozsądnych cenach. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie.

Jak Ci możemy pomóc? Selekcjonujemy i sprowadzamy z Europy i Chin najlepsze opakowania do kosmetyków, nie tylko te aktualnie na fali, ale też wyprzedzamy trendy i dostarczamy do sklepu perełki, które wraz z Twoim produktem w ich wnętrzu, szybko stają się hitem. Ok. 250 takich produktów jest dostępnych w stałej ofercie w naszym sklepie online. Wystarczy kilka kliknięć, by w ciągu 3-4 dni opakowania znalazły się w Twoich rękach. Nie musisz martwić się o jakość produktu, o ważne dokumenty, o proces dostawy od producenta, ryzykować dużymi kwotami pieniędzy, negocjować warunki - zostaw to nam, robimy to od ponad 20 lat. Realizuj swoje marzenia, a my załatwimy wszystko, co dotyczy opakowań.

Czym dla nas jest sukces? Kiedy nasze opakowanie pomaga przyciągnąć uwagę do Twojego produktu, kiedy go upiększa i wyróżnia, kiedy daje przyjemność ze stosowania Twojego kosmetyku, pomaga zachować wszystkie jego właściwości. Kiedy Twój klient robi zdjęcie kupionego od Ciebie produktu i wrzuca na swój profil Instagram lub Facebook <3, a Ty musisz produkować ekstra partię, ponieważ Twój produkt wyprzedał się szybciej, niż planowałeś.

Oczywiście za sukcesami firmy zawsze stoją ludzie. Poznajmy się!

pixelpixelpixelpixelpixel